Мокін Віталій Борисович

Суспільна робота

Радник Голови Державного агентства водних ресурсів України (на громадських засадах).

Протягом 2009-2010 рр. був радником міністра охорони навколишнього природного середовища України (на громадських засадах) та радником Голови Державного комітету України по водному господарству (на громадських засадах), був членом Науково-технічної ради Держводгоспу України.

Член Науково-технічної ради Державного агентства водних ресурсів України.

Був членом Басейнової ради Дніпра та, при ній, керівником секції з автоматизації та впровадження геоінформаційних технологій в систему управління водними ресурсами (з 2011 р.).

Був членом Басейнової ради Південного Бугу та Головою Науково-технічної ради при ній (з 2009 р.).

Член Басейнової ради Десни (до складу басейнових рад входять заступники голів облдержадміністрацій та облрад, начальники обласних департаментів екології та природних ресурсів, начальники басейнових та обласних управлінь водних ресурсів з областей, розташованих у басейні річки; провідні науковці та представники громадськості, які займаються цим басейном).

Протягом 2010-2014 рр. був членом технічної координаційно-експертної ради з питань інформатизації при міському голові м. Вінниця В. Гройсмані.

Протягом 2010-2015 рр. був членом дорадчого комітету зі сталого енергоефективного розвитку міста Вінниці при Вінницькій міськраді.

Був членом Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України (Мінприроди) та у ній:

головою Комісії з питань освіти, науки та євроінтеграції Комітету з управління відходами та ресурсами;

головою міжкомітетскої Комісії з впровадження інформаційних технологій у систему управління довкіллям та природокористуванням;

- заступником з управління водними ресурсами голови Комітету з управління відходами та ресурсами Громадської ради при Мінприроди з 2014 р.;

- членом Комітету з питань охорони природних ресурсів та заповідної справи;

- членом Комісії по Програмі "Горизонт 2020".

Громадською радою при Мінприроди України нагороджений Орденом «За заслуги 2-го ступеню» та дипломами «Еколог 2016 року» та «Еколог 2017 року» за наукові досягнення й громадську роботу у сфері ІТ в екології.

Член Міжнародної благодійної організації «Фундація «Зелений КІТ» (КІТ - від слід "комунікаційно-інформаційні технології") з 2011 р.

Відповідальний за наукову роботу, підготовку науково-педагогічних кадрів та працевлаштування випускників кафедри САКМІГ ВНТУ.

Був членом журі Міжнародного конкурсу молодих користувачів ГІС від ESRI (США). 

Є співголовою оргкомітету та журі ІІ Міжнародного конкурсу найкращих робіт з комп’ютерного моніторингу стану довкілля України серед учнів та студентів (під патронатом Громадської ради при Мінприроди України) у 2015 р. (http://ecomon.vntu.edu.ua/). У 2014 р. був співголовою першого такого конкурсу (тоді він стосувався ще й молодих вчених), а у 2008, 2012 та 2013 роках був співголовою оргкомітету та журі Вінницьких обласних конкурсів з моніторингу довкілля серед учнів та студентів (є автором ідеї проведення таких конкурсів), які проводив у ВНТУ спільно з регіональними підрозділами Мінприроди та МОН України.